טיול מאורגן למזרח אפריקה

תוכן עניינים
טיול מאורגן למזרח אפריקה
טיול מאורגן למזרח אפריקה

טיולים מאורגנים למזרח אפריקה

מזרח אפריקה היא שילוב מרתק של אנשים, תרבויות ונופים. מהחופים המדהימים של קניה ועד לאי שעוצב על ידי התרבות הסוואהילית באוקיינוס ההודי, מזרח אפריקה לא מפסיקה להדהים את המבקרים.

נסיעה למזרח אפריקה היא חובה לכל הרפתקן. מסלולי הטיול שלנו שנאספו בקפידה יאפשרו לכם לחוות את כל מה שיש למדינה התוססת הזו להציע במקום נוח אחד.

טרקים גורילות

טיולי גורילות הם אחת הפעילויות המרגשות והמתגמלות ביותר שתוכלו לחוות במהלך הטיול המאורגן שלכם למזרח אפריקה. זה כולל טרקים לתוך אזורי ג'ונגל או הרים עם מדריך בחיפוש אחר גורילות. באופן אידיאלי, לקוחות צריכים להיות במצב גופני טוב להרפתקה זו מכיוון שהיא כרוכה בטיולים וטיפוס נרחבים.

לפני היציאה לטרק, חיוני להכין את הלבוש המתאים שיגן עליך מפני גשם או אור שמש מוגזם. נחוצים מכנסיים ארוכים, נעלי טיולים מעור וחולצות עם שרוולים ארוכים, כמו גם מעילי גשם, כובעים וגווני שמש.

טיפ חיוני נוסף למעקב אחר גורילות הוא לחקור את תחזית מזג האוויר של המדינה אליה אתה מתכנן להגיע. באופן אידיאלי, נסה לבקר ביעד למעקב אחר גורילות במהלך החודשים היבשים של השנה מכיוון שזה יקטין את הסיכוי שלך להיתקל בגשם במהלך הטרק שלך.

לאחר מכן, ודא שיש לך את אישור הגורילה שלך. זוהי דרישה חיונית לטיולי גורילות באוגנדה, רואנדה וקונגו מכיוון שהיא מעניקה לך רשות לקיים קשר אחד על אחד עם גורילה.

אישורי טיול גורילה נמכרים בדרך כלל על בסיס כל הקודם זוכה ומומלץ ללקוחות לבצע את ההזמנות שלהם מספר חודשים מראש על מנת להבטיח את המקומות הללו.

לפני שיוצאים לטרק גורילות, חשוב לקחת בחשבון את בריאותכם. גורילות חיות כל כך קרוב לבני אדם, עד שהן נדבקות לעתים קרובות במחלות זיהומיות שעלולות להיות קטלניות עבורן.

לפני הטיול שלך, חיוני לרכוש אישורי גורילה ממפעיל טיולים מקומי. פעולה זו תחסוך זמן בתהליך ההזמנה ותבטל את כל עמלות הניהול הקשורות אליהם.

כונני משחק של מסאי מארה

המסאי מארה הוא אחד מיעדי הספארי המובילים באפריקה, המתגאה במישורים מתגלגלים אינסופיים, מתלולים נישאים ושפע של חיות בר. בטיול שלך למסאי מארה, יהיה לך מדריך מומחה שילווה אותך כשאתה חוקר את הסוואנות העצומות שלה בנסיעה במשחק דרך הסוואנות העצומות שלה.

המארה מספקת נופים מדהימים של הנדידה הגדולה השנתית, מחזה אפי של בעלי חיים שרואה גנו מבצעים מסע מעגלי בין קניה וטנזניה מדי שנה כדי לעקוב אחר שטחי דשא חדשים. יתר על כן, הפארק הזה מתגאה במגוון רחב להפליא של בתי גידול עם שטחי דשא פתוחים, יערות שיטה, יערות נהר וקופיז (גבעות קטנות).

כאשר מתכננים מסלול למסאי מארה, חיוני לקחת בחשבון כמה זמן אתם מתכננים להישאר בתוך השמורה הלאומית. זה יקבע את התקציב שלך ואילו פעילויות ספארי ניתן לעשות במהלך הביקור שלך.

כאשר מתכננים ספארי מסאי מארה, מומלץ לטייל בעונה היבשה (יולי-אוקטובר). זה יציע את תנאי מזג האוויר האידיאליים ויאפשר לך לצפות בעוד בעלי חיים במקומות קרובים.

זה זמן אידיאלי לבקר בקניה ובטנזניה אם אתם רוצים לחוות את תרבות המסאי ממקור ראשון, שכן המארה היא ביתם של מספר כפרים ובקתות מסאיים המעסיקים מדריכי מסאי ומנהלי מחנות. המסאיים הם קבוצה אתנית נוודית למחצה מקניה ומצפון טנזניה הידועה במנהגים ובלבוש המיוחדים שלהם.

אם אתם מחפשים לשפר את חווית המסאי מארה שלכם, הזמינו סיור בכדור פורח מעל הפארק עם הזריחה. זה לא רק נותן לך פרספקטיבה אווירית של המישורים הזוהרים, אלא הוא גם מספק לך הזדמנויות נדירות לזהות חיות בר משוטטות בזמן הפעילה ביותר שלהן ביום – זריחה!

סיור בכפר המסאי

מסאי הם אחד השבטים האהובים ביותר במזרח אפריקה. כלול לעתים קרובות בספארי טנזניה, סיור בכפר מסאי מספק למבקרים מבט אקסקלוסיבי על דרך החיים והתרבות המסורתית שלהם.

ביקורים בכפר מסאי הם תוספת בלתי נשכחת לכל טיול באפריקה. גברים ונשים לובשים שוקאות תוססות הבולטות על רקע הנוף החום של אפריקה, בעוד שתכשיטים עם חרוזים בהירים מבטאים את מעמדם ואת זהותם החברתית.

כפרי מסאי מציעים לכם הזדמנות לחזות באורח חייהם המסורתי על ידי הליכה עם בעלי חיים במישורים הפתוחים והשתתפות במשימות יומיומיות כמו הכנת סבון ולחם. תושבי הכפר מתגאים מאוד במסורות שלהם, ויהיו יותר ממוכנים לחלוק אותם איתך.

בעת ביקור בכפר מסאי, חיוני לשאול שאלות על המנהגים והמסורות שלהם. פעולה זו מראה את הסקרנות האמיתית שלך לאורח החיים שלהם ובונה אמון בין שני הצדדים. חלק מחברי הקהילה המבוגרים עשויים לדחות אישור לצילום; לכן, כבדו את החלטתם והימנעו מלנקום או לנסות לשכנע אותם אחרת.

על הכפר המסאי,  אתה יכול לתרום לפרויקט Clean Cookstoves הנתמך על ידי G Adventures על ידי סיוע בבניית תנור בוער נקי. יוזמה זו שואפת להגביר את הגישה למתקני בישול עבור משפחות מסאי ולמנוע בעיות בריאות כמו בעיות נשימה.

מסאי הם עם מסקרן עם מורשת והיסטוריה תרבותית עשירה. למרות הלחץ הממשלתי לנטוש את אורח חייהם המסורתי למחצה, הם נשארים נחושים לקיים אותו. מטיילים יכולים ללמוד על תרבותם ואורח חייהם וכן לראות כיצד הם הסתגלו לציוויליזציה המודרנית.

טיסה מעל המסאי מארה

המסאי מארה הוא אחד מאזורי שימור חיות הבר והמדבר המובילים בעולם, הידוע בשל שפע בעלי החיים שלו כגון אריות, נמרים, ברדלסים ופילים אפריקאים. ממוקם בדרום מערב קניה, הוא חולק את הגבול שלו עם הפארק הלאומי סרנגטי בטנזניה מדרום.

המסאי מארה מציע נוף בלתי נשכח של אדמות עשב שופעות, מתלולים נישאים ונהרות סלעיים. ספארי בכדור פורח בטיסות גבוה מספקים פרספקטיבה מדהימה של הנוף המדהים הזה כשאתה טס מעליו לנקודת מבט אווירית שאין שניה לה.

חווה טיסה בכדור פורח בלתי נשכחת כדי להשלים את נסיעות המשחק שלך במסאי מארה. הטייס שלך ישלוט בקפידה בבלון בגבהים שונים כך שתהיה לך מבט מדהים ממעוף הציפור של בעלי חיים והנדידה הגדולה למטה.

ההרפתקה שלך מתחילה לפני עלות השחר ולוקחת אותך למעלה בשמיים למשך שעה, בהדרכת המדריך המומחה שלך שישתף את המומחיות שלו על האזור כשאתה ממריא מעל מישורי מארה, נהרות ויערות. עם הנחיתה תהיה לך הזדמנות לחגוג עם ארוחת בוקר שמפניה מסורתית – חלק ממסורות הכדור פורח שהפכו למרכיבים חיוניים בכל טיול במסאי מארה.

המסאי מארה הוא אזור מדהים שהכי כדאי לבקר בו במהלך העונה היבשה מיוני עד אוקטובר. בשלב זה, המשחק בעיצומו ולמבקרים יש הזדמנות שאין כמותה לחזות בנדידה הגדולה של גנו שחוצה את המישורים.

כונני משחקי לילה

טיול משחק הוא דרך בלתי נשכחת לחוות את הטבע במיטבו. בדרך כלל בשעות הבוקר, אחר הצהריים או הערב, מדריך מקצועי יוביל אתכם לטיול זה.

טיולי משחק נערכים בדרך כלל בשעות היום, כאשר חיות הבר הפעילות ביותר. למדריכים שלכם יש מומחיות נרחבת, כך שהם יודעים היכן לחפש חיות ספציפיות שאולי תרצו לצפות בהן.

נוסעים לטנזניה שיעדיפו אווירה שלווה יותר יכולים לבחור בטיול לילה, המציע את ההזדמנות לצפות בחיות הבר בשקט שלהן. זה עשוי להיות אידיאלי עבור אלה שרגישים לרעש או שיש איתם ילדים קטנים.

בלילות ניתן להבחין במינים רבים של חיות בר שרק לעתים נדירות נראים במהלך היום. אלה כוללים גיריות דבש, שועלים בעלי אוזניים, תינוקות שיח, חתולי סיבט גמישים ודורבנים קוצניים.

לחוויה הטובה ביותר בנסיעת משחק לילית, התלבשו כראוי והביאו את המצלמה שלכם. כך תוכלו ללכוד את כל חיות הבר והנופים שאתם נתקלים בהם במהלך הסיור שלכם. המצלמות הטובות ביותר הן עמידות למים ומסוגלות לצלם תמונות ברמות אור נמוכות.

טיפ נוסף הוא להביא איתכם משקפת לטיול היום שלכם, מה שיאפשר לכם לזהות חיות קטנות יותר שאולי יהיה קשה יותר לזהות אותן במהלך טיול יום.

ספארי לילה יכול להיות חוויה מלהיבה ומרגשת שמציעה לך נקודת מבט רעננה על הסוואנה וחיות הבר של אפריקה. יש מעט מקומות באפריקה שבהם אתה יכול לחוות הרפתקאות מסוג זה, מה שהופך אותם לאידיאליים עבור אלה המחפשים חלק אפילו יותר מרגש מחוויית הספארי שלהם.

מצאו יעדים נוספים

טיולים מאורגנים למזרח

כל מה שאתם צריכים לדעת על טיול מאורגן למזרח טיולים מאורגנים למזרח מציעים למטיילים דרך נוחה ונטולת טרחה להכיר את התרבויות, הנופים והאטרקציות העשירות והמגוונות של אזור מרתק זה. הסיורים מתוכננים בקפידה וכוללים בדרך כלל תחבורה, לינה, סיורים מודרכים ולעיתים ארוחות, והם מאפשרים למשתתפים להתמקד בהנאה מחוויית הטיול שלהם בלי הלחץ של הלוגיסטיקה וההתארגנות. בין

לגלות עוד
ביטוח נסיעות לקבוצות

ביטוח נסיעות לקבוצות

למה חשוב לעשות ביטוח נסיעות לטיול מאורגן? טיולים מאורגנים הם כיף חיים אמיתי, שאפשר לחלוק עם חברים אחרים, פנסיונרים בגילכם, אולי עם אנשים אחרים שיש להם צרכים מיוחדים וכן הלאה. כך או כך, לא משנה באיזו מסגרת הטיול שלכם ועם מי אתם מטיילים, חשוב תמיד לרכוש לכל הפחות ביטוח נסיעות בסיסי – המשיכו לקרוא.  כמה

לגלות עוד

מלונות מומלצים בקפריסין הטורקית

הכל על מלונות מומלצים בקפריסין הטורקית הישאר במלון חמישה כוכבים זה בקירניה כדי לחקור את העיר העתיקה ההיסטורית שלו ולטייל מעבר לקו הירוק צפונה, כמו גם ליהנות מסאונה, ג'קוזי וחדרי מנוחה. מחוץ לאתרי הנופש המרכזיים שוכן קסם כפרי ושליו אידילי. בקר בעונת הרימונים (אוקטובר) כדי לעזור לקצור וליהנות מהמיץ והשמן, או לבוא במהלך החורף לצפות

לגלות עוד

5 איים בתאילנד עם ילדים

תאילנד היא יעד משפחתי מצוין. חקור ערים תוססות, פלאי טבע וחופים מרהיבים תוך התנסות בתרבות העשירה שלה. לפניכם רשימה מומלצת של 5 איים בתאילנד עם ילדים. חוו את בנגקוק עם ילדיכם כשאתם משייטים בתעלותיה הצרות בסירה עם זנב ארוך ותראו מקדשים מדהימים בזמן שאתם מתענגים על אוכל רחוב מענג! ילדים גם ישמחו לחוות את התרבות,

לגלות עוד

נופש באבו דאבי

עסקאות לאבו דאבי עם טיסות הן הדרך המושלמת לחוות את העיר התוססת הזו, בין אם באביב (אפריל ומאי) או סתיו (ספטמבר ואוקטובר). בקרו בטיילת Corniche, בקרו בבניין Capital Gate כדי להתפעל מהדגל בגודל האוטובוס שלהם שנשען על 18 מעלות, או בקרו באי Yas כדי לחוות את פארקי השעשועים העולמיים של Waterworld ו- Ferrari. טיסות זולות

לגלות עוד

מלונות בבנגקוק ליד בית חב"ד

החברה התאילנדית, שהיא 95% בודהיסטית וידועה זה מכבר בסובלנות דתית, הראתה את עצמה מסבירת פנים כלפי יהודים מאז 1890, כאשר משפחות יהודיות אירופאיות הגיעו להתיישב בסיאם (כיום בנגקוק). מאוחר יותר הגיעו לכאן גם יהודים שנמלטו מאפליה סובייטית. הרב יוסף חיים והרבנית נחמה דינה קנטור התיישבו בישראל בשנת 1993, והפכו במהירות למארחים של אלפי תרמילאים ישראלים

לגלות עוד

טיול מאורגן לפורטוגל ומדירה

תכנון  טיול מאורגן לפורטוגל ומדירה חקרו את החופים המדהימים של פורטוגל, כפרי הדייגים ההיסטוריים והעיירות המקסימות בטיול המאורגן שלנו לפורטוגל ולסיור מדירה. עדו לרנסנס התרבותי של ליסבון במהלך סיור מודרך בעיר לפני דגימת יין מחוזק במדירה עצמה בטיול מלווה. סעו למדירה כדי לגלות את החוף המזרחי שלה בטיולים מודרכים ולהתפעל ממיראדורו (תצפיות) בראש גבעה, מנזר

לגלות עוד

טיול מאורגן לפראג למשך 5 ימים

עם אחד הריכוזים הגבוהים ביותר של טירות ברחבי העולם, פראג מספקת שפע של מקומות לצעוד אחורה בזמן. חקור את שטחי מצודת פראג או טיילו ברחובות המרוצפים שלה – לא ייגמרו לכם המקומות לחקור! בלו את הבוקר בחקר כיכר ואצלב, רחבה מלבנית גדולה שזכתה להפגנות ומהפכות במהלך ההיסטוריה המודרנית של פראג. קח את הזמן שלך לשוטט

לגלות עוד

שלושה שבועות בתאילנד עם ילדים

מה לעשות שלושה שבועות בתאילנד עם ילדים? שלושה שבועות הם מספיק זמן למשפחות עם ילדים צעירים לחקור כמה מההצעות הטובות ביותר של תאילנד. בנגקוק ידועה במקדשים הנוצצים שלה, בעוד שסוכותאי, אתר מורשת עולמית של אונסק"ו, מתגאה בהריסות מרשימות המשתרעות על אזור נרחב שניתן לחקור ברגל. 1. בנגקוק תאילנד מציעה שפע של דגשים לכל חופשה משפחתית,

לגלות עוד